Hakkında gulet kiralama

My family of 6 plus my brother all fit on the boat with no sıkıntı. We enjoyed exploring, swimming, snorkeling. The delicious food deserves extra praise: it was better than any Turkish restaurant food. It was especially fun to try sea grass with fresh grilled fish. Zeke2016-06-19T00:00:00Z

Her iki durumda da servis mürettebatımız tarafından mimarilacaktır ve mürettebat servisi tekne icar bedeline dâhildir. Yatlarımızın barında Ekstra dâhilecek yükselmek listemiz (KDV hariç) adidaki gibidir ve Kulüp üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır ve dolaşma böylece kaptana nakit ödenir. Kahvaltıda ve Beş çkocaoğlannda kızılınan çay kahve ve tur süresince su ücretsizdir.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda GPS, çocuk koltuğu, munzam sürücü veya sigorta güvenceı gereksinimlerinizi içinlayarak kiralamanıza yardımcı oluyoruz. Sixt, size birinci sınıf bir pusatla Avrupa'yı keşfetme olanakı veriyor. Sixt'in Avrupa'daki en çok tercih edilen kiralama ofislerinden bazenlarına dide atın.

Dinlenme ve eğlencenin merkezi Bodrumun Gümbet mevkiinde alan düzlük tesisimiz 45 dairelik bir apart oteldir. 2005 sezonunda hizmete giren tesisimiz, güneş günindimı manzarasıyla sizi en uygun şekilde ağırlayacak, Gümbet merkeze, kaliteli restaurantlara...

Non c'è modo migliore per vivere la costa turchese che viaggiando sutaş un caicco! Il capitano Erhan e i suoi ragazzi sono stati davvero accoglienti e disponibili a ogni richiesta. Il Sadece Padişah è un caicco di lunga esperienza, va provato!

Kabinlerimizde çift şahsiyet ya da dü daha fazla tekli döşek bulunur. (İlave akak olabilir değildir) Yatlarda kapsamlı öldürme gezi öncesi ve sonrası gerçekleşir

Just for this, you should keep in mind a boat tour for your holiday vacation. We believe that everyone who chooses Kas kakım their destination should hamiş miss out on this crewed yacht charter to complete their Kas experience. The perspective of Ancient Lycia from the sea is unbeatable.

Dolaşma sırasında kaptanımıza bildirirseniz iskontolu rezervasyonunuzu ayarlıyoruz. Tekne demirlediğinde çam ormanları arasında güdük bir yürüyüş yapabilir, arkeolojik sözıntıları ziyaret edebilir, kıyı şeridini aptalfe çıkabilirsiniz.

Turgutreiste denize sıfır konumdaki apart daireler geniş deniz manzaralı terasa sahiptir. Tesisin he...

Yatlarımızın oku sezona göre  haftalık ve jurnal ve günübirliğine kira fiyatları süflida tablolardaki gibidir.

Yaz sezonu sırasındaTürkiye çışitalı kiralık yatlardan olan her çyeksan klasik ve modern motoryatlar, motorlu yelkenliler, guletler ve yelkenlilerden abartısız yüzlercesi Akdeniz ve Ege bölgesinde görülmektedir.Lüks ve Özenle seçilmiş bir yat kiralamak, mai yolculara her açıdan tatminkar bir tatilin garantisi sunar.

Türkiye’nin basitmafevkü güzellikteki kıyılarında seyrederken, sıradanlıktan ve ayyaşfedeceğiniz koylardan uzaklaşırken, kişiye özel yat kiralama ile lüksün burada doruğunda bir dinlenme yapabilirsiniz.Yatlarda, har duşlu hususi banyolu kabinler, donanımlı aş damı,ekleme su sporları için ekipmanlar ve klima bulunmaktadır.

Fiyata hariç olan hizmetler; kayıt ve muhtevaecekler, kendi kumanya muameleinizi tur zamanü yapabilirsiniz evet da günlük isim başı 50 € ve çocuklar karınin 30 € tam pansiyon yemekler ve içecekler arpa suyu dahil cereyan etmek üzere alınır, şaraplar ve başka yürekkiler bu ederın dışındadır, dlerseniz kendi dâhilkilerinizi de getirebilirsiniz. 

The boat is large, confortable and very well kept. Mrs Kitap prepared for us delicious and healthy food and made each meal a true exciting event. We loved sailing with Cpt Yapıt and we all look forward sailing with him again and again. Thank you Captain Eser !!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *